Bölüm/programlarımıza ait 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Vize Sınav Takvimleri aşağıda yer almaktadır.

  • Sınavlar takvimde belirtilen gün ve saat aralığında gerçekleştirilecek olup öğrencilerimizin aldıkları dersleri dikkatle incelemeleri ve sınavlarını kaçırmamaları için hassasiyet göstermeleri gerekmektedir.

 

  • Ödev Klasik Sınavlarda sınav kağıdı dersin ilgili haftasında (8. yada 9. Hafta) ödev bölümüne yüklenecek olup öğrenciler ders hocasının tercihine göre sınav kağıtlarını hazırlayıp (el yazısı yada bilgisayar ortamında) tek dosya olarak sınav kağıtlarını pdf formatında sisteme yüklemelidir. El yazısı ile hazırlanan kağıtlar Cam Scanner programı kullanılarak tek bir pdf dosyasına dönüştürülebilir.

 

  • Online Test ve Online Klasik Sınavlar ilgili sınav tarihinde görüntüleme aralıklarında sistemde aktif olacak olup öğrenci sınava başladığında verilen sınav süresi kadar vakti olacaktır.  Görüntüleme aralığı sınav süresi değildir.

 

  • 2. Sınıf Öğrencilerimizin almakta olduğu AİB 102, TDB 102 ve YDB 102 kodlu UZEM derslerinin vize sınavları 29 Mart 2021 saat 12:00 ile 02 Nisan 2021 Saat 17:00 tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilecektir.

 

Öğrencilerimize Önemle Duyurulur.

 

Gıda Kalite Kontrol Analiz Programı Vize Takvimi İçin Tıklayınız.

Gıda Teknolojisi Programı Vize Takvimi İçin Tıklayınız.

Su Ürünleri İşleme Teknolojisi Programı Vize Takvimi İçin Tıklayınız.

Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı Vize Takvimi İçin Tıklayınız.

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı Vize Takvimi İçin Tıklayınız.

Lojistik Programı Vize Takvimi İçin Tıklayınız.

Etiket: 2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI VİZE SINAV TAKVİMİ